İRAM 2023 Kış Farsça Seminerleri

İRAM 2023 Kış Farsça Seminerleri

İran Araştırmaları Merkezi (İRAM) tarafından 9 Ocak-2 Nisan 2023 tarihleri arasında Farsça Seminerleri ve Konuşma Kulübü düzenlenecektir. Seminerler 12 hafta boyunca alanında uzman hocalar eşliğinde A, B ve C seviyelerinden oluşan üç farklı kur ve bir Konuşma Kulübü şeklinde dört ayrı grupla çevrim içi gerçekleştirilecektir. Her bir kur için haftada iki gün üçer saat olmak üzere toplam 72 saatlik ders planı oluşturulmuştur. Konuşma Kulübü, orta veya ileri seviye Farsça bilgisine sahip katılımcılara açıktır. 

Seminerler, Zoom programı üzerinden gerçekleştirilecektir. Her bir kur ve Konuşma Kulübü için WhatsApp grupları oluşturulacak, derslerin linki katılımcılara bu gruplar üzerinden iletilecektir. Kurları tamamlayanlara katılım belgesi verilecektir. Kurların ve Konuşma Kulübü’nün gün ve saat bilgileri, metnin sonundaki tabloda incelenebilir.

Başvurular, 26 Aralık 2022-5 Ocak 2023 tarihleri arasında alınacaktır. Başvuru sonuçları ve her bir kura ait WhatsApp grup linkleri 7 Ocak Cumartesi günü e-posta yoluyla iletilecek, katılımcılar linke tıklayarak gruba katılım sağlayabileceklerdir. 

Seminerler ve Konuşma Kulübü ücretlidir. Başvuru formu için lütfen tıklayınız.

Detaylı bilgi ve sorularınız için: iramistanbul@iramcenter.org

 


 

Google Takvime Ekle
Etkinlik Tarihi:   09/01/2023
Etkinlik Saati:   18:00
Etkinlik Bitiş Tarihi:   02/04/2023