İRAM 2023 Yaz Çevrim İçi Farsça Seminerleri

İRAM 2023 Yaz Çevrim İçi Farsça Seminerleri

İran Araştırmaları Merkezi (İRAM) tarafından 8 Mayıs-30 Temmuz 2023 tarihleri arasında Farsça Seminerleri ve Konuşma Kulübü düzenlenecektir. Seminerler 12 hafta boyunca alanında uzman hocalar eşliğinde A, B ve C seviyelerinden oluşan üç farklı kur ve bir Konuşma Kulübü şeklinde dört ayrı grupla çevrim içi gerçekleştirilecektir. Her bir kur için haftada iki gün üçer saat olmak üzere toplam 72 saatlik ders planı oluşturulmuştur. Konuşma Kulübü, orta veya ileri seviye Farsça bilgisine sahip katılımcılara açıktır.

Seminerler Zoom programı üzerinden gerçekleştirilecektir. Her bir kur ve Konuşma Kulübü için WhatsApp grupları oluşturulacak, derslerin linki katılımcılara bu gruplar üzerinden iletilecektir. Kurları tamamlayanlara katılım belgesi verilecektir. Kurların ve Konuşma Kulübü’nün gün ve saat bilgileri, metnin sonundaki tabloda incelenebilir.

Başvurular, 18 Nisan-2 Mayıs 2023 tarihleri arasında alınacaktır. Başvuru sonuçları ve her bir kura ait WhatsApp grup linkleri 4 Mayıs Perşembe günü e-posta yoluyla iletilecek, katılımcılar linke tıklayarak gruba katılım sağlayabileceklerdir.

Seminerler ve Konuşma Kulübü ücretlidir. Başvuru formu için lütfen tıklayınız.

Detaylı bilgi ve sorularınız için: iramistanbul@iramcenter.org

Google Takvime Ekle
Etkinlik Tarihi:   08/05/2023
Etkinlik Saati:   18:00
Etkinlik Bitiş Tarihi:   30/07/2023
Konumu:   ÇEVRİM İÇİ ZOOM